קידום בריאות במוסדות חינוך

גנים, בתי ספר, מורים ומחנכים

אני יודעת. קשה לשנות. קשה להשתנות. הכירו את בריאות בכפיות קטנות:

מה אני מביאה אליכם לגן / לבית הספר ?

הפעוטות שלנו נולדו עם נטייה טבעית להעדיף את המזון הבריא יותר, בואו נשמור על נטייה זו. שפע מוצרי המזון בעידן התעשייתי מציף ומבלבל אותם, לכן יש חשיבות להרגלי החינוך שהם יקבלו בגן ובבית.

בהרצאה לגננות וסייעות, אני מלמדת על חשיבות המזון וגיוונו בגיל הרך: כיצד לשדרג את הגן ל"מקדם בריאות", כיצד להתמודד עם ילדים סרבני אכילה וכיצד לרתום את הילדים והוריהם לשינויי הרגלים מבורכים.

ההרצאות שלי

בהרצאות שלי אגלה לכולנו כיצד ניתן לחיות חיים בריאים יותר. עובדות על מזון שתשמעו בהרצאה, יגרמו לכם לרצות לשנות הרגלים. באמצעות שינויים אלה נצליח להיות הכי בריאים שאפשר במינימום מאמץ. לשיטה שלי קוראים "בריאות בכפיות" - היא לא גוזלת מאתנו זמן או כסף, זו שיטה מדורגת, נעימה ולא מטיפה, שמשתלבת בחיים שלנו.
בגובה העיניים

הרצאה לבתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ותיכונים

בשעת לימוד אחת, אני מעבירה לכל שכבת גיל על פי תחומי ההתעניינות של הילדים/ות או הנערים/ות, הרצאה מרתקת, מעשירה ומצחיקה. נלמד על דימויי גוף, מציאות מול פרסומות, וצריכה ביקורתית של תקשורת ומדיה חברתית. נלמד לקרוא תוויות מזון, מאיזה רכיבים כדאי להמנע ומה הם הרכיבים שדווקא כדאי להכניס לגופנו. נלמד מה כדאי לאכול בחוץ עם החברים וכיצד להתארגן עם מזון בריא מחוץ לבית. בעקבות ההרצאות קרו מקרים בהם דווקא בני הנוער חינכו את הוריהם והכניסו את הבריאות לבית, להורים נותר רק ליישר קו. גיל ההתבגרות מאופיין בשינויים הורמונליים ובהתמודדויות חברתיות חדשות. הקפדה על תזונה מגוונת ומאוזנת, מעניקה לנערים ולנערות מיקוד בלימודים וחיוניות במהלך היום, ארוך ככל שיהיה.
לכל גיל

הרצאה + הפעלה לילדי גן

אני מציעה גם הפעלות בריאות לילדי הגן, בהן אני מגיעה לשעה של כיף ויצירה, משחק ולמידה. בסיום ההפעלה, הילדים יוצאים עם תובנות על אורחות חיים בריאים ונחשפים לטעמים חדשים. הילדים תמיד משתפים פעולה, מתלהבים, מביאים הביתה את העקרונות שלמדו ואף יוזמים מעצמם אופציות בריאות.
מותאם לגנים

ערכת גן בריא !

שיטת בריאות בכפיות קטנות מבוססת על למידה תוך הנאה, יישום בצעדים קטנים, הטמעה ותגמול. השיטה הופכת את הילדים לחלק מהחוויה, הבחירה והמימוש של הרגלים חדשים. את הרציונל הזה תרגמתי עבורך לתכנית שנתית ליישום בגן, המוגשת בערכה המשלבת סרטונים, הפעלות, תרגילי בית ותחרויות קטנות נושאות פרסים!
מאושר משרד החינוך
ערכת בריאות

הערכה מאושרת על ידי משרד החינוך (אישור מספר 4586) ומקדמת גן בריא 

  • 6 פרקים מצולמים איתי, כל פרק מתייחס לאחד מן הנושאים הנלמדים בגן
  • מערך שיעור מלא עבורך, מה לעשות אחרי הקרנת הפרק עם ילדי הגן
  • הפעלות ומשחקים בפיתוח ייחודי שלי להטמעת הלמידה בכל פרק
  • ביזרים נלווים להפעלות של כל אחד מהפרקים, קיט אישי לכל ילד
  • משימה המשכית, שתכניס את הפעילות מהגן אל הבית ותאפשר לילד אימוץ הרגלים שקשורים בנושאים הנלמדים
  • חוברת לימוד אישית חוברות אישיות לכל ילד, מדבקות בסיום כל נושא נלמד, ומתנות שלוקחים/טועמים/ממלאים בבית
איריס, תכניסי לנו קצת בריאות לחיים

ליצירת קשר עם איריס

איריס, תכניסי לנו קצת בריאות לגן

ליצירת קשר עם איריס